Turkiyaning Remed Health kompaniyasi Toshkentda EKO bo‘yicha maslahatlar o‘tkazadi
Remed Health Turkiyada davolanishingiz uchun ishonchli va g’amxo’r tashkilotdir! Remed kompaniyasi 1993 yilda tashkil topgan va har yili 100 mingdan ortiq bemorga tibbiy xizmat ko’rsatadi. Taqdim etilayotgan xizmatlar qatoriga deyarli barcha kasalliklarni, jumladan, onkologik, kardiologik, ginekologik, ortopediya, stomatologiya va boshqalarni davolash kiradi. Markazning etakchi yo’nalishlaridan biri donor tuxumlari bilan IVF yoki IVF yordamida davolanishni ta’minlashdir.
Oxirgi 20 yil ichida bepushtlikdan aziyat chekayotgan juftliklar soni ortib bormoqda. EKO yuqori samaradorlik bilan tavsiflangan usullardan biridir. Ushbu sohada turk klinikalari natijalarni ko’rsatmoqda, bu esa donor tuxumlari bilan EKO yoki EKOO uchun Turkiyadagi klinikalarni tanlayotgan bemorlar sonining ortib borayotgan omillaridan biridir. Zamonaviy texnologiyalar, turk shifokorlarining tajribasi va maqbul narxlar – bu afzalliklarning bir qismi, buning natijasida bemorlar boshqa mamlakatlarga qaraganda tez-tez ota-ona bo’lishadi.
Doktor Ali Enver Kurt boshchiligidagi Remed Health jamoasi O‘zbekistonga tashrif buyurib, donor tuxumlari bilan EKO va EKO sohasida maslahatlar beradi. Doktor Ali Enver Kurt ginekologiya, bepushtlikni davolash (shuningdek, donor tuxumlari bilan EKO yoki EKO bilan) sohasida yetakchi turk mutaxassislaridan biri hisoblanadi. Uning bilim va tajribasi tufayli 3 mingdan ortiq bemor ota-onaga aylandi.
Doktor Kurt milliy va xalqaro konferentsiyalar, seminarlar va muhokamalarda faol ishtirok etadi. Parijdagi (Frantsiya) Pitié-Salpétriere klinikasida amaliyot o‘tagan, shuningdek, AQShda USMLE Clinic va ECFMG Preclinic imtihonlarini muvaffaqiyatli topshirgan.
Maslahatlashuvlar o’tkaziladi:
• 2022-yil 6-8-iyun kunlari Toshkent shahrida
Konsultatsiya uchun ro’yxatdan o’ting va Turkiyada davolanishingizni tashkil qilish uchun dunyodagi eng tajribali shifokorlardan biri va mutaxassislar bilan maslahatlashishning noyob imkoniyatidan foydalaning.

Турецкая компания Remed Health проведет консультации ЭКО в Ташкенте
Remed Health – надёжная и заботливая организация вашего лечения в Турции! Компания Remed основана в 1993 году и ежегодно предоставляет медицинские услуги более чем 100 тыс. пациентам. Спектр оказываемым услуг включает лечение практически всех заболеваний, в т. ч. онкологических, кардиологических, гинекологических, в области ортопедии, стоматологии и т. д. Одно из ведущих направлений центра – оказание лечения с помощью ЭКО или ЭКО с донорскими яйцеклетками.
На протяжении последних 20 лет наблюдается рост количества пар, страдающих бесплодием. ЭКО является одним из методов, характеризующихся высокой эффективностью. В этой области турецкие клиники демонстрируют отличные результаты, что является одним из факторов растущего количества пациенток, выбирающих клиники в Турции для прохождения ЭКО или ЭКО с донорскими яйцеклетками. Cовременные технологии, опыт турецких врачей и приемлемые цены – это лишь некоторые преимущества благодаря которым пациентки становятся родителями чаще, чем в других странах.
Команда Remed Health во главе с доктором Али Энвер Куртом посетит Узбекистан и предоставит консультации в области ЭКО и ЭКО с донорскими яйцеклетками. Доктор Али Энвер Курт считается одним из ведущих турецких специалистов, специализирующихся в области: гинекологии, лечения бесплодия (также с помощью ЭКО или ЭКО с донорскими яйцеклетками). Благодаря его знаниям и опыту более 3 тыс. пациенток стали родителями.
Доктор Курт активно посещает национальные и международные конференции, семинары и дискуссии. Он прошел стажировку в клинике Pitié-Salpétriere в Париже (Франция), также успешно сдал экзамены USMLE Clinic и ECFMG Preclinic в США.
Консультации состоятся:
- 6-8 июня 2022 в Ташкенте
Регистрируйтесь на консультации и воспользуйтесь уникальной возможностью проконсультироваться с одним из самых опытных врачей мира и со специалистами для организации вашего лечения в Турции.